O nas

Naszą misją jest skuteczna nauka

Od samego początku zamysłem naszej szkoły była skuteczna nauka języków obcych. Początkowo skupialiśmy się przede wszystkim na języku angielskim, ale z czasem rozszerzymy naszą ofertę na kolejne języki obce. 

Nauka języków obcych odbywa się poprzez poszczególne kursy i moduły. Sprawdź co mamy do zaoferowania i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

angielski dla młodzieży

Naszą misją jest skuteczna nauka

Od samego początku zamysłem naszej szkoły była skuteczna nauka języków obcych. Początkowo skupialiśmy się przede wszystkim na języku angielskim, ale z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę na kolejne języki obce. Obecnie w naszej szkole nauczamy takich języków jak:

  • Angielski
  • Niemiecki
  • Francuski
  • Włoski
  • Hiszpański
  • Rosyjski
  • Polski dla obcokrajowców

Nauka języków obcych odbywa się poprzez poszczególne kursy i moduły. Sprawdź co mamy do zaoferowania i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

Poznaj nasz zespół

Mam na imię Gosia i jestem absolwentką Aberystwyth University. Język angielski, komunikacja i psychologia od zawsze były moją pasją. Pracując w Progressie łączę wszystkie te rzeczy i w ciekawy sposób staram się przekazywać swoją miłość do języka angielskiego. W pracy nauczyciela najważniejsze jest dla mnie, aby uczniowie czuli się swobodnie i z uśmiechem na twarzy przychodzili na lekcje. W wolnych chwilach uwielbiam aktywnie spędzać czas uprawiając sporty oraz podróżując.

lektor angielskiego

Jestem studentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Uczę angielskiego z zamiłowania do języka i kultury brytyjskiej. Moją wiedzę lubię przekazywać dzieciom i młodzieży, aby pomagać im zdobywać kompetencje językowe. Uwielbiam spędzać czas w towarzystwie bliskich, przyjaciół i ukochanych zwierząt. W wolnych chwilach gram w gry planszowe i komputerowe.

Nauczyciel angielskiego

Mam 24 lata, od lat moją pasją jest nauczenie dzieci i podróże. Uwielbiam przekazywać im wiedzę w przyjemny i ciekawy sposób, najlepiej naturalnie- czyli podczas zabawy. Jako była uczennica Progressu miło powrócić tutaj i zobaczyć świat języka angielskiego od tej drugiej strony.

Nauczyciel angielskiego

Zajmuje się prowadzeniem zajęć z języka angielskiego dla najmłodszych. Praca z maluchami wymaga ode mnie kreatywności oraz niekończącej się energii. Uważam, że w pracy z najmłodszymi najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa. Praca z dzieciakami sprawia, że często się uśmiecham, a każde wypowiedziane,, hello,, uważam za nasz wspólny sukces.

Nauczyciel angielskiego

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu. Swoje miejsce na ziemi odnalazłam w „Progressie” i od marca 2011 roku odpowiadam za organizację pracy szkoły. W pracy nazywają mnie Pani tabelka cóż uwielbiam porządek, nie lubię chaosu . W życiu prywatnym mamą na pełnym etacie. Uwielbiam gotować, natomiast wolny czas spędzam w gronie rodziny i bliskich mi przyjaciół.

Nauczyciel angielskiego

Prowadzę szkołę PROGRESS od 1999 roku. Jetem lektorem oraz zarządzam wspaniałym zespołem ludzi z pasją. Udało mi się stworzyć biznes, który ma wspaniałą energię. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem a każdego ucznia traktujemy indywidualnie. Przez szkołę przeszły już dwa pokolenia i naszym sukcesem są wracający nasi absolwenci ze swoimi dziećmi. Na codzień biegam, gotuje i spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Kocham podróże, koncerty i dobre jedzenia. Największym sukcesem mojego życia są moje dzieci: Natalia i Franio.

I’m Clifford, an English teacher who traveled all the way from sunny and very hot South Africa. I grew up in a very small town, so Brzeg already feels like home. I have been trained in preparing students for their very important Cambridge exams and have seen doing that successfully for the past 5 years. I am 34 years old, but I still remember my teenage years like it was yesterday, and I think that is the reason why I tend to understand them better than any other age group. My passion in life is definitely good music and playing around with the English language in the form of writing. I started writing a book a while ago, but as you all know, life tends to happen while we are making plans. I also enjoy cooking.

Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską Uniwersytetu Opolskiego. Prowadzę zajęcia dla najmłodszych oraz dla młodzieży. Nieustannie szukam nowych pomysłów i sposobów jak ciekawie przekazywać im wiedzę. W wolnym czasie lubię malować, czytać książki i grać w gry planszowe.

Chcesz sprawdzić swój poziom angielskiego? Wykonaj darmowy test i prześlij go do nas, a my powiemy Ci na jakim etapie przygody z angielskim jesteś…

Współpracujemy z

Zaufali nam