O nas

Naszą misją jest skuteczna nauka

Od samego początku zamysłem naszej szkoły była skuteczna nauka języków obcych. Początkowo skupialiśmy się przede wszystkim na języku angielskim, ale z czasem rozszerzymy naszą ofertę na kolejne języki obce. 

Nauka języków obcych odbywa się poprzez poszczególne kursy i moduły. Sprawdź co mamy do zaoferowania i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

angielski dla młodzieży

Naszą misją jest skuteczna nauka

Od samego początku zamysłem naszej szkoły była skuteczna nauka języków obcych. Początkowo skupialiśmy się przede wszystkim na języku angielskim, ale z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę na kolejne języki obce. Obecnie w naszej szkole nauczamy takich języków jak:

  • Angielski
  • Niemiecki
  • Francuski
  • Włoski
  • Hiszpański
  • Rosyjski
  • Polski dla obcokrajowców

Nauka języków obcych odbywa się poprzez poszczególne kursy i moduły. Sprawdź co mamy do zaoferowania i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

Poznaj nasz zespół

 

Mam na imię Paulina. Jestem absolwentką filologii angielskiej. Zawsze staram się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia i przekazać mu jak najwięcej wiedzy. W wolnym czasie uwielbiam podróżować za granicę, pozwala mi to na poznanie różnych kultur oraz rozwinięcie moich umiejętności językowych.

 
 
lektor angielskiego

Jestem studentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Uczę angielskiego z zamiłowania do języka i kultury brytyjskiej. Moją wiedzę lubię przekazywać dzieciom i młodzieży, aby pomagać im zdobywać kompetencje językowe. Uwielbiam spędzać czas w towarzystwie bliskich, przyjaciół i ukochanych zwierząt. W wolnych chwilach gram w gry planszowe i komputerowe.

Nauczyciel angielskiego


Mam 24 lata, od lat moją pasją jest nauczenie dzieci i podróże. Uwielbiam przekazywać im wiedzę w przyjemny i ciekawy sposób, najlepiej naturalnie- czyli podczas zabawy. Jako była uczennica Progressu miło powrócić tutaj i zobaczyć świat języka angielskiego od tej drugiej strony.

Nauczyciel angielskiego


Zajmuje się prowadzeniem zajęć z języka angielskiego dla najmłodszych. Praca z maluchami wymaga ode mnie kreatywności oraz niekończącej się energii. Uważam, że w pracy z najmłodszymi najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa. Praca z dzieciakami sprawia, że często się uśmiecham, a każde wypowiedziane,, hello,, uważam za nasz wspólny sukces.

 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku international management. W szkole PROGRESS zajmuję się stroną administracyjną oraz organizacyjną, więc jeśli pojawi się problem lub pytanie od razu staram się pomóc i rozwiązać.W wolnym czasie spędzam czas z rodziną, czytam książki i oglądam filmy.

 
 
Nauczyciel angielskiego

 

Prowadzę szkołę PROGRESS od 1999 roku. Jetem lektorem oraz zarządzam wspaniałym zespołem ludzi z pasją. Udało mi się stworzyć biznes, który ma wspaniałą energię. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem a każdego ucznia traktujemy indywidualnie. Przez szkołę przeszły już dwa pokolenia i naszym sukcesem są wracający nasi absolwenci ze swoimi dziećmi. Na codzień biegam, gotuje i spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Kocham podróże, koncerty i dobre jedzenia. Największym sukcesem mojego życia są moje dzieci: Natalia i Franio.

 
 

 

I’m Clifford, an English teacher who traveled all the way from sunny and very hot South Africa. I grew up in a very small town, so Brzeg already feels like home. I have been trained in preparing students for their very important Cambridge exams and have seen doing that successfully for the past 5 years. I am 34 years old, but I still remember my teenage years like it was yesterday, and I think that is the reason why I tend to understand them better than any other age group. My passion in life is definitely good music and playing around with the English language in the form of writing. I started writing a book a while ago, but as you all know, life tends to happen while we are making plans. I also enjoy cooking.

 
 

 

Odkąd pamiętam angielski była moją pasją. Fascynowały mnie możliwości, które przede mną otwierał, a także dostęp jaki dawał do poznania innych ludzi i kultur. Teraz uczę, żeby przekazać tę fascynację innym i pokazać im, że nauka może być przyjemna. Wolny czas spędzam z rodziną i przyjaciółmi, czytając książki lub wędrując z moimi kotami.

 
 

Chcesz sprawdzić swój poziom angielskiego? Wykonaj darmowy test i prześlij go do nas, a my powiemy Ci na jakim etapie przygody z angielskim jesteś…

Współpracujemy z

Zaufali nam