Kursy dla dorosłych

Nauka języka angielskiego dla osób dorosłych

Najczęściej wybieraną formą nauki języka angielskiego przez dorosłych to kursy General English. Odbywają się one na dziewięciu poziomach zaawansowania – od A1 do C2 w skali CEFR. Kursy kompleksowo rozwijają wszystkie sprawności językowe – mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie –  z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym.

Kursy dla dorosłych

Oferowane kursy

  • Wszystkie kursy General English prowadzone są w oparciu o starannie dobrane podręczniki wiodących wydawnictw anglojęzycznych – głównie Oxford University Press oraz Pearson. Natomiast podręczniki stanowią jedynie bazę uzupełnianą o szereg materiałów dodatkowych, w tym ciekawych i aktualnych materiałów multimedialnych.
  • Zajęcia na poziomie początkującym Beginner A1 prowadzone są w całości przez lektora polskiego. Na poziomach wyższych niż początkujący zajęcia prowadzone są  przez 2 lektorów – native speakerów z Wielkiej Brytanii oraz przez lektorów polskich – wykwalifikowanych i doświadczonych filologów języka angielskiego.


Proponujemy moduł kursu: slow progress – czyli 90 minut raz w tygodniu

  • Ilość zajęć:  1 x 90 min/tydzień
  • Ilość osób w grupie: 5 – 9
  • Egzamin końcowy: w postaci wewnętrznego testu opracowanego przez lektorów i metodyków PROGRESS lub odpłatny międzynarodowy egzamin TOEIC – najczęściej zdawany egzamin z j. angielskiego w środowisku pracy.