Aktualności

Brzeg zna angielski !!!

Czy Brzeg Zna Angielski

14 września 2014 mieszkańcy naszego miasta napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz trzeci odbędzie się w około stu miastach Polski. Szkoła językowa Progress postanowiła dołączyć do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny – chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie komptenecji języka angielskiego oraz pochwalić się, że Brzeg zna angielski !!!

Podczas Wielkiego Testu w Brzegu będziecie mieli okazję zmierzyć się z fragmentami profesjonalnych testów- TOEIC I TOEFL JUNIOR.

Udział w teście jest całkowicie BEZPŁATNY.

UWAGA: Po rozwiązaniu testu , jeśli zechcecie zdobyć Oficjalny Międzynarodowy Certyfikat, otrzymacie kod zniżkowy, który uprawnia do rejestracji na oficjalną sesję egzaminacyjną ze zniżką.

TOEFL JUNIOR– przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych powyżej 11 roku życia i uczniów szkół średnich, którzy chcą sprawdzić jak dobrze już znają język angielski zarówno w kontekście szkolnym jak i w codziennym życiu.

To egzamin najbardziej przyjazny dla zdającego, ponieważ NIE MOŻNA GO „OBLAĆ”

Przystepując do egzaminu TOEFL JUNIOR podczas Wielkiego Testu rozwiążesz sekcje LANGUAGE FORM AND MEANING (gramatyka w praktyce i słownictwo) oraz READING (rozumienie tekstu czytanego), w którym pojawią się zadania wielokrotnego wyboru oraz 5 tekstów o różnorodnej tematyce.

Czas trwania testu: 75 MINUT

TOEIC– przeznaczony jest dla studentów, osób pracujących i poszukujących zatrudnienia oraz wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji językowych.

TO NAJWAŻNIEJSZY CERTYFIKAT PRACODAWCY I CENNY WYRÓŻNIK W CV !

To egzamin najbardziej przyjazny dla zdającego, ponieważ NIE MOŻNA GO „OBLAĆ”
Wyniki testu wskażą Ci Twoje mocne strony, jak również obszary wymagające poprawy i dalszej nauki.

Przystępując do egzaminu TOEIC podczas Wielkiego Testu zmierzysz się sekcją READING (rozumienie tekstu czytanego), w którym pojawią się zadania takie jak uzupełnienie wyrazów w zdaniach i tekstach, oraz udzielanie odpowiedz na pytania dotyczące tekstu.

Czas trwania testu :75 MINUT

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !!!

Brzeg zna angielski